Losi HD Diff Housing and Internals, Rock Rey
or 4 payments of $9.97 with
Info
Description
These HD Diff Housing and Internals: HR, RR, BR are compatible with the Losi 1/10 Rock Rey Rock Racer (LOS03009, LOS03026), Losi 1/10 Ford Raptor Baja Rey Desert Truck (LOS03020V2, LOS03042, LOS03048), Losi 1/10 Baja Rey Desert Truck (LOS03025) and the Losi Hammer Ray U4 Rock Racer (LOS03030).
Description
SpecificationsThese HD Diff Housing and Internals: HR, RR, BR are compatible with the Losi 1/10 Rock Rey Rock Racer (LOS03009, LOS03026), Losi 1/10 Ford Raptor Baja Rey Desert Truck (LOS03020V2, LOS03042, LOS03048), Losi 1/10 Baja Rey Desert Truck (LOS03025) and the Losi Hammer Ray U4 Rock Racer (LOS03030).
These HD Diff Housing and Internals: HR, RR, BR are compatible with the Losi 1/10 Rock Rey Rock Racer (LOS03009, LOS03026), Losi 1/10 Ford Raptor Baja Rey Desert Truck (LOS03020V2, LOS03042, LOS03048), Losi 1/10 Baja Rey Desert Truck (LOS03025) and the Losi Hammer Ray U4 Rock Racer (LOS03030).
| SKU | LOS232075 |
| Barcode # | 605482156452 |
| Brand | Losi |
| Shipping Weight | 0.0530kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock