Description
Losi Ride Height Gauge
Key Features
- Ride Height Gauge will work with all 1/10- and 1/8-scale vehicles
- Rugged construction ensures the gauge will not fail or break easily
- Clear markings make the gauge easy to read and use
Overview
Losi's Ride Height Gauge will work with all 1/10- and 1/8-scale vehicles. The rugged construction ensures the gauge will not fail or break easily, while clear markings make the gauge easy to read and use.
Description
SpecificationsLosi Ride Height Gauge
Key Features
- Ride Height Gauge will work with all 1/10- and 1/8-scale vehicles
- Rugged construction ensures the gauge will not fail or break easily
- Clear markings make the gauge easy to read and use
Overview
Losi's Ride Height Gauge will work with all 1/10- and 1/8-scale vehicles. The rugged construction ensures the gauge will not fail or break easily, while clear markings make the gauge easy to read and use.
Losi Ride Height Gauge
Key Features
- Ride Height Gauge will work with all 1/10- and 1/8-scale vehicles
- Rugged construction ensures the gauge will not fail or break easily
- Clear markings make the gauge easy to read and use
Overview
Losi's Ride Height Gauge will work with all 1/10- and 1/8-scale vehicles. The rugged construction ensures the gauge will not fail or break easily, while clear markings make the gauge easy to read and use.
| SKU | losa99173 |
| Barcode # | 605482167755 |
| Brand | LOSI |
| Shipping Weight | 0.0620kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock