On Sale
2% OFF
Description
Losi Speed-Shot Fuel Gun
Description
SpecificationsLosi Speed-Shot Fuel Gun
Losi Speed-Shot Fuel Gun
| SKU | losa99070 |
| Barcode # | 605482134467 |
| Brand | LOSI |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |