Nosram HV Mod Spec Graphene 4 4000MAH 120C Shorty Hard Case 7.6V LiPo Battery - NOS999653
SKU: NOS999653
$90.24
or 4 payments of $28.50 with
Info
Description
LRP 431284 HV Stock Spec Shorty GRAPHENE-4 4900mAh Hardcase battery - 7.6V LiPo - 135C/65C
Description
SpecificationsLRP 431284 HV Stock Spec Shorty GRAPHENE-4 4900mAh Hardcase battery - 7.6V LiPo - 135C/65C
LRP 431284 HV Stock Spec Shorty GRAPHENE-4 4900mAh Hardcase battery - 7.6V LiPo - 135C/65C
| SKU | LRP-431284 |
| Barcode # | 4250068169393 |
| Brand | LRP |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |