On Sale
10% OFF
Description
M3x6 button head screw 10pce
Description
SpecificationsM3x6 button head screw 10pce
M3x6 button head screw 10pce
| SKU | HB-33306 |
| Barcode # | 4717677175813 |
| Brand | HOBAO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |