On Sale
5% OFF
or 4 payments of $4.64 with
Info
Description
MASTER AIRSCREW 3B09x70N01 9X7 3-BLADE
Description
SpecificationsMASTER AIRSCREW 3B09x70N01 9X7 3-BLADE
MASTER AIRSCREW 3B09x70N01 9X7 3-BLADE
| SKU | MA0970T |
| Barcode # | 607370959701 |
| Brand | WINDSOR |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |