On Sale
5% OFF
or 4 payments of $7.06 with
Info
Description
MASTER AIRSCREW 3B12x80N01 12X8 3 BLADE PROPELLER
Description
SpecificationsMASTER AIRSCREW 3B12x80N01 12X8 3 BLADE PROPELLER
MASTER AIRSCREW 3B12x80N01 12X8 3 BLADE PROPELLER
| SKU | MA1280T |
| Barcode # | 607370951286 |
| Brand | WINDSOR |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |