On Sale
5% OFF
or 4 payments of $9.39 with
Info
Description
MA.3B14x90N01 14X9 3-BLADE MASTER AIRSCREW
Description
SpecificationsMA.3B14x90N01 14X9 3-BLADE MASTER AIRSCREW
MA.3B14x90N01 14X9 3-BLADE MASTER AIRSCREW
| SKU | MA1490T |
| Barcode # | 607370951491 |
| Brand | WINDSOR |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |