On Sale
5% OFF
or 4 payments of $1.09 with
Info
Description
MA.GF05540N01 5.5X4 BLK G/F MASTER AIRSCREW MA5540
Description
SpecificationsMA.GF05540N01 5.5X4 BLK G/F MASTER AIRSCREW MA5540
MA.GF05540N01 5.5X4 BLK G/F MASTER AIRSCREW MA5540
| SKU | MA5540 |
| Barcode # | 607370200544 |
| Brand | WINDSOR |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |