On Sale
5% OFF
or 4 payments of $292.59 with
Info
Description
Marie Felling (Twin Screw) Steam Tug
Description
SpecificationsMarie Felling (Twin Screw) Steam Tug
Marie Felling (Twin Screw) Steam Tug
| SKU | CAL-70032 |
| Barcode # | 5055426706635 |
| Brand | CALDERCRAFT |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |