Maverick Atom Assembled Bodyshell (Blue)
or 4 payments of $6.65 with
Info
Description
Refresh the look of your MAverick Atom with this easy to install replacement body! Fully painted and finished, this replacement body is formed from light, flexible and highly durable PVC material, and painted with special flexible paints for an authentic look.
Compatible with:
- MV150500
- MV150501
- MV150502
- MV150503
Description
SpecificationsRefresh the look of your MAverick Atom with this easy to install replacement body! Fully painted and finished, this replacement body is formed from light, flexible and highly durable PVC material, and painted with special flexible paints for an authentic look.
Compatible with:
- MV150500
- MV150501
- MV150502
- MV150503
Refresh the look of your MAverick Atom with this easy to install replacement body! Fully painted and finished, this replacement body is formed from light, flexible and highly durable PVC material, and painted with special flexible paints for an authentic look.
Compatible with:
- MV150500
- MV150501
- MV150502
- MV150503
| SKU | MV150531 |
| Barcode # | 5050864031233 |
| Brand | Maverick |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockBackorder