Maverick MV22002 Dogbone 55mm (2Pcs) (Strada TC/DC and EVO TC/DC)
or 4 payments of $5.46 with
Info
Description
Mavrick Rc have a great rane of Rc Car parts and accessories. Maverick MV22002 Dogbone 55mm (2Pcs) (Strada TC/DC and EVO TC/DC)
Genuine Maverick kit spare part for quick repairs, correct maintenance, and precise fitting.
THIS PART FITS THE FOLLOWING KITS / PARTS:
- Maverick Strada TCSTD
- Maverick Strada DCSTD
- Maverick Strada TC BrushlessSTD
- Maverick Strada DC Brushless
Description
SpecificationsMavrick Rc have a great rane of Rc Car parts and accessories. Maverick MV22002 Dogbone 55mm (2Pcs) (Strada TC/DC and EVO TC/DC)
Genuine Maverick kit spare part for quick repairs, correct maintenance, and precise fitting.
THIS PART FITS THE FOLLOWING KITS / PARTS:
- Maverick Strada TCSTD
- Maverick Strada DCSTD
- Maverick Strada TC BrushlessSTD
- Maverick Strada DC Brushless
Mavrick Rc have a great rane of Rc Car parts and accessories. Maverick MV22002 Dogbone 55mm (2Pcs) (Strada TC/DC and EVO TC/DC)
Genuine Maverick kit spare part for quick repairs, correct maintenance, and precise fitting.
THIS PART FITS THE FOLLOWING KITS / PARTS:
- Maverick Strada TCSTD
- Maverick Strada DCSTD
- Maverick Strada TC BrushlessSTD
- Maverick Strada DC Brushless
| SKU | MV22002 |
| Barcode # | 5050864003483 |
| Brand | Maverick |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockBackorder