PROTOFORM 1/10 Nissan GT-R R35 Pro Mod Tough-Color Gray Body: Drag Car - PR1585-14
SKU: PR1585-14
$47.52
or 4 payments of $2.13 with
Info
Description
Mavrick Rc have a great rane of Rc Car parts and accessories. Maverick MV22006 Front Top Plate (Strada TC/DC and EVO TC/DC)
Genuine Maverick kit spare part for quick repairs, correct maintenance, and precise fitting.
Description
SpecificationsMavrick Rc have a great rane of Rc Car parts and accessories. Maverick MV22006 Front Top Plate (Strada TC/DC and EVO TC/DC)
Genuine Maverick kit spare part for quick repairs, correct maintenance, and precise fitting.
Mavrick Rc have a great rane of Rc Car parts and accessories. Maverick MV22006 Front Top Plate (Strada TC/DC and EVO TC/DC)
Genuine Maverick kit spare part for quick repairs, correct maintenance, and precise fitting.
| SKU | MV22006 |
| Barcode # | 5050864003520 |
| Brand | Maverick |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |