Mega Evolution: Perfect Order Elite Trainer Box
or 4 payments of $22.50 with
Info
Description
The pulse of the city beats in sync with the Pokémon and people who call it home—and preserving the order of it all is Mega Zygarde ex, the Legendary Pokémon who embodies strength in numbers! With threatening forces held at bay, peaceful days are ahead for the city’s residents, including Pokémon like Mega Clefable ex, Mega Starmie ex, and Meowth ex, in the Pokémon TCG: Mega Evolution—Perfect Order expansion!
Description
SpecificationsThe pulse of the city beats in sync with the Pokémon and people who call it home—and preserving the order of it all is Mega Zygarde ex, the Legendary Pokémon who embodies strength in numbers! With threatening forces held at bay, peaceful days are ahead for the city’s residents, including Pokémon like Mega Clefable ex, Mega Starmie ex, and Meowth ex, in the Pokémon TCG: Mega Evolution—Perfect Order expansion!
The pulse of the city beats in sync with the Pokémon and people who call it home—and preserving the order of it all is Mega Zygarde ex, the Legendary Pokémon who embodies strength in numbers! With threatening forces held at bay, peaceful days are ahead for the city’s residents, including Pokémon like Mega Clefable ex, Mega Starmie ex, and Meowth ex, in the Pokémon TCG: Mega Evolution—Perfect Order expansion!
| SKU | 10-10372-111 |
| Barcode # | 0196214152038 |
| Brand | Pokemon |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder