Meng 1/35 Barricades & Highway Guardrail Plastic Model Kit
or 4 payments of $4.05 with
Info
Description
This 1/35 scale Barricades & Highway Guardrail set consists of 30 parts on two sprues, including two types of barricades (one of each) and two types of road safety barrels (one of each). This set is good for modern war dioramas or city dioramas. It will make your dioramas more realistic and interesting.
Description
SpecificationsThis 1/35 scale Barricades & Highway Guardrail set consists of 30 parts on two sprues, including two types of barricades (one of each) and two types of road safety barrels (one of each). This set is good for modern war dioramas or city dioramas. It will make your dioramas more realistic and interesting.
This 1/35 scale Barricades & Highway Guardrail set consists of 30 parts on two sprues, including two types of barricades (one of each) and two types of road safety barrels (one of each). This set is good for modern war dioramas or city dioramas. It will make your dioramas more realistic and interesting.
| SKU | MM-SPS-013 |
| Barcode # | 4897038550432 |
| Brand | Meng |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock