On Sale
10% OFF
SKU: MM-PS-010
Meng 1/700 PLA N CV-16 Liaoning Aircraft Carrier Plastic Model Kit
MM-PS-010
$98.99
or 4 payments of $24.75 with
Info
Price Matchup
Description
Description
Specifications
Description
Specifications
| SKU | MM-PS-010 |
| Barcode # | 4897038554218 |
| Brand | meng |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ