MODEL ENGINES AIRCRAFT GRADE BIRCH PLYWOOD 0.4mm 3 PLY 1200mm X 300mm
SKU: MEP4104
$81.04 5% off RRP
or 4 payments of $12.87 with
Info
Description
MODEL ENGINES AIRCRAFT GRADE BIRCH PLYWOOD 1.0mm 3 PLY 1200mm X 300mm
Description
SpecificationsMODEL ENGINES AIRCRAFT GRADE BIRCH PLYWOOD 1.0mm 3 PLY 1200mm X 300mm
MODEL ENGINES AIRCRAFT GRADE BIRCH PLYWOOD 1.0mm 3 PLY 1200mm X 300mm
| SKU | MEP4110 |
| Barcode # | MEP4110 |
| Brand | OZZIETRADERS |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |