Savox Monster Torque Brushless Servo Black Edition .11sec / 972.1oz - SAV-SB2290SG
SKU: SAV-SB2290SG
$199.99 10% off RRP
Description
AG4 SUPER SILVER SOLDER
Description
SpecificationsAG4 SUPER SILVER SOLDER
AG4 SUPER SILVER SOLDER
| SKU | MR-AG4 |
| Barcode # | 8809821031338 |
| Brand | MUCH MORE RACING |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |