SKU: MR-CHC-AR2
Much More Perfect Tire Glue 0.7OZ - MR-CHC-AR2
$18.14
or 4 payments of $4.54 with
Info
Price Matchup
Description
Much More Perfect Tire Glue 0.7OZ
Perfect choice for RC tire gluing and repaire job.Supper Strong Viscosity.
What's In The Box
-
Much More Perfect Tire Glue 0.7OZ
- Including Shrink tube and stainless steel nozzles x2
Description
SpecificationsMuch More Perfect Tire Glue 0.7OZ
Perfect choice for RC tire gluing and repaire job.Supper Strong Viscosity.
What's In The Box
-
Much More Perfect Tire Glue 0.7OZ
- Including Shrink tube and stainless steel nozzles x2
Description
Much More Perfect Tire Glue 0.7OZ
Perfect choice for RC tire gluing and repaire job.Supper Strong Viscosity.
What's In The Box
-
Much More Perfect Tire Glue 0.7OZ
- Including Shrink tube and stainless steel nozzles x2
Specifications
| SKU | MR-CHC-AR2 |
| Barcode # | 8809821047230 |
| Brand | MUCH MORE RACING |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock
In-stock items and stock levels are subject to continuous change; if a stock error occurs, you will be notified by our team. Items located in the (STORE) are dispatched within 1 to 3 working days. (WAREHOUSE) items may require an additional 1 to 4 working days for processing before dispatch. For items in our (INTERNATIONAL) warehouse, an extra 5 to 10 days of processing time may be required. In the event your order contains items from multiple warehouses, it will be held until all items have arrived in our store for shipment. Rest assured, our goal is to ensure you receive your orders as quickly and as safely as possible.
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ