On Sale
5% OFF
Description
Multiplex Electric Prop 13x4 (33cm X 10cm)
Description
SpecificationsMultiplex Electric Prop 13x4 (33cm X 10cm)
Multiplex Electric Prop 13x4 (33cm X 10cm)
| SKU | MPX733114 |
| Barcode # | 4041033101148 |
| Brand | MULTIPLEX |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |