On Sale
5% OFF
or 4 payments of $1.00 with
Info
Description
Multiplex 50mm O-Ring for 54mm Spinner MPX1-00817
Description
SpecificationsMultiplex 50mm O-Ring for 54mm Spinner MPX1-00817
Multiplex 50mm O-Ring for 54mm Spinner MPX1-00817
| SKU | MPX1-00817 |
| Barcode # | 4059818008179 |
| Brand | MULTIPLEX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |