On Sale
10% OFF
or 4 payments of $15.75 with
Info
Description
NEW! Team Associated Pit Mat
Description
SpecificationsNEW! Team Associated Pit Mat
NEW! Team Associated Pit Mat
| SKU | ASS97084 |
| Barcode # | 784695970847 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |