Power HD TR-4 Standard Coreless Motor Copper & Aluminium Gear Waterproof Servo - PHD-TR-4
SKU: PHD-TR-4
$37.14 7% off RRP
or 4 payments of $6.84 with
Info
Description
NXE 7.4v 1500mah 30c Soft case w/Deans
Description
SpecificationsNXE 7.4v 1500mah 30c Soft case w/Deans
NXE 7.4v 1500mah 30c Soft case w/Deans
| SKU | 1500SC302SDEAN |
| Barcode # | 6925780561357 |
| Brand | NXE BATTERIES |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |