Pegasus 1/32 Terminator 2 Aerial Hunter Killer Chrome Plated Edition Plastic Model Kit [9216]
or 4 payments of $22.50 with
Info
Description
Terminator 2 Judgment Day, Aerial Hunter Killer;Special Edition Chrome Plated Finish Plastic Kit by Pegasus Hobbies
Plastic model kit requires assembly and painting. Glue and paint not included.
1:32 Scale. Finished Size Approx 23cm Length (9 Inches).
Includes display base with detailed logo.
Description
SpecificationsTerminator 2 Judgment Day, Aerial Hunter Killer;Special Edition Chrome Plated Finish Plastic Kit by Pegasus Hobbies
Plastic model kit requires assembly and painting. Glue and paint not included.
1:32 Scale. Finished Size Approx 23cm Length (9 Inches).
Includes display base with detailed logo.
Terminator 2 Judgment Day, Aerial Hunter Killer;Special Edition Chrome Plated Finish Plastic Kit by Pegasus Hobbies
Plastic model kit requires assembly and painting. Glue and paint not included.
1:32 Scale. Finished Size Approx 23cm Length (9 Inches).
Includes display base with detailed logo.
| SKU | PEG-9216 |
| Barcode # | 707600092168 |
| Brand | Pegasus |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock