Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $60.00 with
Info
Description
This Main Gear Retract Set, R5243, is compatible with the Phoenix Model BAE Hawk Turbine Jet (PHN-PH198).
Description
SpecificationsThis Main Gear Retract Set, R5243, is compatible with the Phoenix Model BAE Hawk Turbine Jet (PHN-PH198).
This Main Gear Retract Set, R5243, is compatible with the Phoenix Model BAE Hawk Turbine Jet (PHN-PH198).
| SKU | PHN-R5243 |
| Barcode # | PHN-R5243 |
| Brand | Phoenix |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |