On Sale
10% OFF
Description
Plastic A Parts assembly with screw
Description
SpecificationsPlastic A Parts assembly with screw
Plastic A Parts assembly with screw
| SKU | RH-FCAPARTS |
| Barcode # | 8793000011290 |
| Brand | RIVER HOBBY VRX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |