On Sale
5% OFF
Description
Precut Chassis Protective Sheet B44.2/3
Description
SpecificationsPrecut Chassis Protective Sheet B44.2/3
Precut Chassis Protective Sheet B44.2/3
| SKU | JC2246 |
| Barcode # | 845937009333 |
| Brand | JCONCEPTS |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |