Pro Boat Jet Jam Pool Racer V2 RC Boat, RTR, White, PRB08031V2T2
or 4 payments of $49.00 with
Info
Description
Whether you're at the pool or on the lake, the Pro Boat Jet Jam can run in water as shallow as three inches deep. It's great for kids because it has a safe jet pump and no exposed propeller. Rain or shine, you'll have a blast with this versatile boat.
Description
SpecificationsWhether you're at the pool or on the lake, the Pro Boat Jet Jam can run in water as shallow as three inches deep. It's great for kids because it has a safe jet pump and no exposed propeller. Rain or shine, you'll have a blast with this versatile boat.
Whether you're at the pool or on the lake, the Pro Boat Jet Jam can run in water as shallow as three inches deep. It's great for kids because it has a safe jet pump and no exposed propeller. Rain or shine, you'll have a blast with this versatile boat.
| SKU | PRB08031V2T2 |
| Barcode # | 605482163641 |
| Brand | Pro Boat |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock