On Sale
5% OFF
SKU: PRB282031
Pro Boat Motor Mount, Blackjack 24
##NEW#PRODUCT##
$19.94
or 4 payments of $4.99 with
Info
Price Matchup
Description
This Motor Mount: BJ24, SW26 V3 is compatible with the Pro Boat Blackjack 24" Catamaran (PRB08007) and the Shockwave 26" Brushless Deep-V (PRB08014).
Read More...
Specifications
Description
Specifications
This Motor Mount: BJ24, SW26 V3 is compatible with the Pro Boat Blackjack 24" Catamaran (PRB08007) and the Shockwave 26" Brushless Deep-V (PRB08014).
Read More...
Description
This Motor Mount: BJ24, SW26 V3 is compatible with the Pro Boat Blackjack 24" Catamaran (PRB08007) and the Shockwave 26" Brushless Deep-V (PRB08014).
Specifications
| SKU | PRB282031 |
| Barcode # | 605482611685 |
| Brand | Pro Boat |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockBackorder
In-stock items and stock levels are subject to continuous change; if a stock error occurs, you will be notified by our team. Items located in the (STORE) are dispatched within 1 to 3 working days. (WAREHOUSE) items may require an additional 1 to 4 working days for processing before dispatch. For items in our (INTERNATIONAL) warehouse, an extra 5 to 10 days of processing time may be required. In the event your order contains items from multiple warehouses, it will be held until all items have arrived in our store for shipment. Rest assured, our goal is to ensure you receive your orders as quickly and as safely as possible.
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ