Proline 1/10 Hole Shot 3.0 2.2 4WD M4 (Super Soft) Off-Road Buggy Front Tires (2) - PR8291-03
SKU: PR8291-03
$16.50
or 4 payments of $2.75 with
Info
Description
1-10TH Hard Closed Cell Rear Foam 2 For Buggy
Description
Specifications1-10TH Hard Closed Cell Rear Foam 2 For Buggy
1-10TH Hard Closed Cell Rear Foam 2 For Buggy
| SKU | PR6185-05 |
| Barcode # | 7511816587 |
| Brand | Proline Racing |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |