Absima Metal Luggage Rack With LED Set 130mm 1/10 Scale Accessories - AB2320139
SKU: AB2320139
$42.74 5% off RRP
or 4 payments of $26.07 with
Info
Description
6 SUPER-BRIGHT LED LIGHT BAR KIT 6V-12V CURVED FITS ROCK CRAWLERS, ROCK RACERS, SHORT COURSE TRUCKS and 1-8TH MONSTER TRUCKS
Description
Specifications6 SUPER-BRIGHT LED LIGHT BAR KIT 6V-12V CURVED FITS ROCK CRAWLERS, ROCK RACERS, SHORT COURSE TRUCKS and 1-8TH MONSTER TRUCKS
6 SUPER-BRIGHT LED LIGHT BAR KIT 6V-12V CURVED FITS ROCK CRAWLERS, ROCK RACERS, SHORT COURSE TRUCKS and 1-8TH MONSTER TRUCKS
| SKU | PR6276-02 |
| Barcode # | 6.75118E+11 |
| Brand | Proline Racing |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |