Proline 1/10 Universal LED Headlight And Tail Light Kit -Crawlers, PR6317-00
SKU: PRO631700
$52.24 5% off RRP
or 4 payments of $3.50 with
Info
Description
PF 1-12TH Fender And Body Post Protectors
Description
SpecificationsPF 1-12TH Fender And Body Post Protectors
PF 1-12TH Fender And Body Post Protectors
| SKU | PR6290-00 |
| Barcode # | 675118166889 |
| Brand | Proline Racing |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |