Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $4.81 with
Info
Description
PRIME M4 SUPER SOFT OFF-ROAD 1-8TH BUGGY TIRES 2 FOR FRONT OR REAR
Description
SpecificationsPRIME M4 SUPER SOFT OFF-ROAD 1-8TH BUGGY TIRES 2 FOR FRONT OR REAR
PRIME M4 SUPER SOFT OFF-ROAD 1-8TH BUGGY TIRES 2 FOR FRONT OR REAR
| SKU | PR9056-03 |
| Barcode # | 675118165486 |
| Brand | Proline Racing |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |