On Sale
5% OFF
Description
PROLUX 1303 Z -BEND PLIERS
Description
SpecificationsPROLUX 1303 Z -BEND PLIERS
PROLUX 1303 Z -BEND PLIERS
| SKU | PL1303 |
| Barcode # | PL1303 |
| Brand | PROLUX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |