On Sale
5% OFF
Description
Pull Start Hyper 21
Description
SpecificationsPull Start Hyper 21
Pull Start Hyper 21
| SKU | hb-21025 |
| Barcode # | 4711605965989 |
| Brand | HOBAO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |