On Sale
5% OFF
or 4 payments of $0.97 with
Info
Description
Radio Active Wingbolt With T Nut M6 50MM, RAD-AA1074
Description
SpecificationsRadio Active Wingbolt With T Nut M6 50MM, RAD-AA1074
Radio Active Wingbolt With T Nut M6 50MM, RAD-AA1074
| SKU | RAD-AA1074 |
| Barcode # | 5055426740578 |
| Brand | RADIO ACTIVE |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |