Description
RC10B6.4 13mm SHOCK ROD END SE
Team Associated RC10B6.4 13mm Shock Rod End Set. This rod end set is intended for the Team Associated B6.4 or B6.4D. Package includes one rod end set.
This part fits the following vehicles:
- RC10B6.4
- RC10B6.4D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
- RC10SC6.4
- RC10T6.4
Description
SpecificationsRC10B6.4 13mm SHOCK ROD END SE
Team Associated RC10B6.4 13mm Shock Rod End Set. This rod end set is intended for the Team Associated B6.4 or B6.4D. Package includes one rod end set.
This part fits the following vehicles:
- RC10B6.4
- RC10B6.4D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
- RC10SC6.4
- RC10T6.4
RC10B6.4 13mm SHOCK ROD END SE
Team Associated RC10B6.4 13mm Shock Rod End Set. This rod end set is intended for the Team Associated B6.4 or B6.4D. Package includes one rod end set.
This part fits the following vehicles:
- RC10B6.4
- RC10B6.4D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
- RC10SC6.4
- RC10T6.4
| SKU | ASS91997 |
| Barcode # | 784695919976 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock