On Sale
5% OFF
Description
RC10B6.4 DECAL SHEET
Description
SpecificationsRC10B6.4 DECAL SHEET
RC10B6.4 DECAL SHEET
| SKU | ASS91993 |
| Barcode # | 784695919938 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |