Description
RC10B6.4 FT BEARING SET
Team Associated RC10B6.4 Factory Team Bearing Set. This replacement bearing set is intended for the Team Associated B6.4 or B6.4D. Package includes one complete bearing set.
This part fits the following vehicles:
- RC10B6.4
- RC10B6.4D
- RC10SC6.4
- RC10T6.4
Description
SpecificationsRC10B6.4 FT BEARING SET
Team Associated RC10B6.4 Factory Team Bearing Set. This replacement bearing set is intended for the Team Associated B6.4 or B6.4D. Package includes one complete bearing set.
This part fits the following vehicles:
- RC10B6.4
- RC10B6.4D
- RC10SC6.4
- RC10T6.4
RC10B6.4 FT BEARING SET
Team Associated RC10B6.4 Factory Team Bearing Set. This replacement bearing set is intended for the Team Associated B6.4 or B6.4D. Package includes one complete bearing set.
This part fits the following vehicles:
- RC10B6.4
- RC10B6.4D
- RC10SC6.4
- RC10T6.4
| SKU | ASS91989 |
| Barcode # | 784695919891 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock