Koswork 1/10 Off-Road H165MM Power Vacuum Pump/Air Removal - KOS05107C
SKU: KOS05107C
$99.74 5% off RRP
Description
Rear Bottom Arm For B-Version 8SC
Description
SpecificationsRear Bottom Arm For B-Version 8SC
Rear Bottom Arm For B-Version 8SC
| SKU | HB-89511 |
| Barcode # | 4711605960472 |
| Brand | HOBAO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |