On Sale
10% OFF
Description
Rear Dogbone (FTX-6323)
Description
SpecificationsRear Dogbone (FTX-6323)
Rear Dogbone (FTX-6323)
| SKU | rh-10119 |
| Barcode # | 2000000009391 |
| Brand | RIVER HOBBY VRX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |