On Sale
5% OFF
Description
Rear Wheel Hub, Pair 8SC
Description
SpecificationsRear Wheel Hub, Pair 8SC
Rear Wheel Hub, Pair 8SC
| SKU | HB-89027 |
| Barcode # | 4717677179095 |
| Brand | HOBAO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |