SKU: SEHREEFS107
Reefs RC Single HD 5th Scale Servo Horn (15T) (4mm Holes)
SEHREEFS107
$54.55
or 4 payments of $13.64 with
Info
Price Matchup
Description
Description
Specifications
Description
Specifications
| SKU | SEHREEFS107 |
| Barcode # | 610406249028 |
| Brand | Reefs RC |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockBackorder
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ