SKU: 95-05242
Revell 1/144 KFK Kriegsfischkutter WWII German Multi-Purpose Boat Plastic Model Kit
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Price Matchup
Description
Description
Specifications
Description
Specifications
| SKU | 95-05242 |
| Barcode # | 4009803052427 |
| Brand | revell |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ