SKU: 95-4489
Revell 1/24 1970 Pontiac Firebird Plastic Model Kit
14489
$57.00
or 4 payments of $14.25 with
Info
Price Matchup
Description
Description
Specifications
Description
Specifications
| SKU | 95-4489 |
| Barcode # | 031445044892 |
| Brand | revell |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ