Moebius 1234 1/25 1965 Ford F-150 Custom Cab Pickup 480-480 Plastic Model Kit
SKU: MO1234
$62.99 10% off RRP
or 4 payments of $26.25 with
Info
Description
In 1874, Johann Vaillant opened his own master craftsman's workshop for installation work, laying the foundations for the now global Vaillant Group. The company with the distinctive hare in its logo has achieved international fame through its sponsorship of motor sports for over 50 years. . Multi-piece chassis. Movable doors. Chromed hub caps and door handles. Authentic "Vaillant" design decals In addition to basic colours, adhesives and brushes are also included.
What's in the box?
Description
Specifications
In 1874, Johann Vaillant opened his own master craftsman's workshop for installation work, laying the foundations for the now global Vaillant Group. The company with the distinctive hare in its logo has achieved international fame through its sponsorship of motor sports for over 50 years. . Multi-piece chassis. Movable doors. Chromed hub caps and door handles. Authentic "Vaillant" design decals In addition to basic colours, adhesives and brushes are also included.
What's in the box?
In 1874, Johann Vaillant opened his own master craftsman's workshop for installation work, laying the foundations for the now global Vaillant Group. The company with the distinctive hare in its logo has achieved international fame through its sponsorship of motor sports for over 50 years. . Multi-piece chassis. Movable doors. Chromed hub caps and door handles. Authentic "Vaillant" design decals In addition to basic colours, adhesives and brushes are also included.
What's in the box?
| SKU | 95-05648 |
| Barcode # | 4009803056487 |
| Brand | revell |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |