SKU: 95-07740
Revell 1/32 Iron Maiden 50th Anniversary Tour Truck Scaled Plastic Model Kit
07740
$132.99
or 4 payments of $33.25 with
Info
Price Matchup
Description
Description
Specifications
Description
Specifications
| SKU | 95-07740 |
| Barcode # | 4009803077406 |
| Brand | revell |
| Shipping Weight | 0.8800kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ