SKU: 95-03806
Revell 1/32 Westland Sea Lynx Mk.88A '40 Years' Special Edition Helicopter Scaled Plastic Model Kit
$117.50
or 4 payments of $29.38 with
Info
Price Matchup
Description
Description
Specifications
Description
Specifications
| SKU | 95-03806 |
| Barcode # | 4009803038063 |
| Brand | revell |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ