Description
Rival MT10 Differential Cases
This is a replacement Team Associated Rival MT10 Center Differential Rebuild Kit, intended for use with the Rival MT10 RTR 1/10 Brushless Monster Truck.
This part fits the following vehicles:
- Pro4 SC10
- RIVAL MT10
- RIVAL MT10 Brushed
Description
SpecificationsRival MT10 Differential Cases
This is a replacement Team Associated Rival MT10 Center Differential Rebuild Kit, intended for use with the Rival MT10 RTR 1/10 Brushless Monster Truck.
This part fits the following vehicles:
- Pro4 SC10
- RIVAL MT10
- RIVAL MT10 Brushed
Rival MT10 Differential Cases
This is a replacement Team Associated Rival MT10 Center Differential Rebuild Kit, intended for use with the Rival MT10 RTR 1/10 Brushless Monster Truck.
This part fits the following vehicles:
- Pro4 SC10
- RIVAL MT10
- RIVAL MT10 Brushed
| SKU | ASS25807 |
| Barcode # | 784695258075 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0530kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock