On Sale
10% OFF
Price Matchup
Description
RIVAL MT8 SERVO HORN, 25T
Team Associated RIVAL MT8 Servo Horn. Package includes replacement 25 tooth spline servo horn
COMPATIBILITY
- Team Associated Rival MT8
Description
SpecificationsRIVAL MT8 SERVO HORN, 25T
Team Associated RIVAL MT8 Servo Horn. Package includes replacement 25 tooth spline servo horn
COMPATIBILITY
- Team Associated Rival MT8
Description
RIVAL MT8 SERVO HORN, 25T
Team Associated RIVAL MT8 Servo Horn. Package includes replacement 25 tooth spline servo horn
COMPATIBILITY
- Team Associated Rival MT8
Specifications
| SKU | ASS25930 |
| Barcode # | 784695259300 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock
In-stock items and stock levels are subject to continuous change; if a stock error occurs, you will be notified by our team. Items located in the (STORE) are dispatched within 1 to 3 working days. (WAREHOUSE) items may require an additional 1 to 4 working days for processing before dispatch. For items in our (INTERNATIONAL) warehouse, an extra 5 to 10 days of processing time may be required. In the event your order contains items from multiple warehouses, it will be held until all items have arrived in our store for shipment. Rest assured, our goal is to ensure you receive your orders as quickly and as safely as possible.
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ